Kamila Przybyła nową podopieczną Fundacji Sport Twoją Szansą

Kamila Przybyła nową podopieczną Fundacji Sport Twoją Szansą

Do grona podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą dołączyła Kamila Przybyła – utalentowana lekkoatletka pochodząca z Bydgoszczy. Wsparcie udzielone zawodniczce zapewni jej warunki do kontynuowania przygotowań oraz umożliwi wyjazdy na zawody i zakup profesjonalnego sprzętu sportowego. Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z inicjatywy firmy STS, największego bukmachera w Polsce, który jest także jej sponsorem głównym.

Wśród utalentowanych sportowców są osoby, które ze względu na różne przeciwności losu nie mogą swojej determinacji przełożyć na wymierne osiągnięcia sportowe. Pomaganie takim zawodnikom jest celem naszej fundacji, podobnie jak i STS. Cieszymy się, że do grona podopiecznych fundacji dołączyła Kamila Przybyła i jednocześnie mamy nadzieję, że wsparcie udzielone młodej lekkoatletce przyczyni się do dalszego rozwoju jej kariery i pozwoli osiągnąć kolejne sukcesy – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz fundacji Sport Twoją Szansą.

Kamila Przybyła to utalentowana lekkoatletka specjalizująca się w skoku o tyczce. Zawodniczka na swoim koncie ma wiele sukcesów na arenie międzynarodowej m.in. zdobyła wicemistrzostwo na Drużynowych Mistrzostwach Europy w Lille w 2017 r. oraz zajęła czwarte miejsce na Mistrzostwach Europy do lat 23 w Bydgoszczy w 2017 r. Kamila jest także rekordzistką Polski juniorek – zarówno w hali (z wynikiem 4,22 m), jak i na stadionie (4,30 m) – a także Wicemistrzynią Polski seniorek z 2016 r. i 2017 r. i halową mistrzyni Polski z 2017 r. i 2018 r. Celem zawodniczki jest udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2020 r.

Pochodząca z Bydgoszczy lekkoatletka została wybrana przez kibiców z całej Polski na nową podopieczną fundacji Sport Twoją Szansą w specjalnym głosowaniu, które miało miejsce w sierpniu 2018 roku. Kamila Przybyła zdobyła 10,3% wszystkich głosów.


poprzedni
nastepny