Fundacja Sport Twoją Szansą i Global Boxing Tarnów razem na dłużej

Fundacja Sport Twoją Szansą i Global Boxing Tarnów razem na dłużej

Fundacja Sport Twoją Szansą przedłużyła współpracę z Tarnowską Szkółką Bokserską Global Boxing. W ramach umowy fundacja kontynuować będzie wsparcie organizacji rozwijającej bokserskie talenty młodych sportowców. Dzięki udzielonej pomocy zawodnicy będą mogli przygotować się do udziału w krajowych i międzynarodowych zawodach. Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z inicjatywy firmy STS, największego bukmachera w Polsce, który jest także jej sponsorem głównym.

Fundacja Sport Twoją Szansą, podobnie jak STS, od lat wspiera polski sport. Za cel obraliśmy sobie pomaganie tym, którzy zmagają się z trudnościami w realizowaniu swoich sportowych marzeń. Szczególnie zależy nam na umożliwieniu rozwoju kariery młodych i utalentowanych sportowców. Global Boxing patronujemy już od blisko dwóch lat. Wierzymy, że kontynuacja wsparcia tarnowskiej szkółki bokserskiej przyczyni się do osiągnięcia kolejnych sukcesów przez jej zawodników – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz fundacji Sport Twoją Szansą.

Szkółka bokserska Global Boxing Tarnów do grona podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą dołączyła w 2017 r. Od tego czasu jej zawodnicy i zawodniczki brali udział w wielu krajowych i międzynarodowych zawodach, zdobywając m.in. pięć medali na mistrzostwach Polski w boksie. Misją szkółki jest rozwijanie bokserskich talentów dzieci i młodzieży, ale także propagowanie sportów walki m.in. poprzez prowadzenie darmowych zajęć w trakcie ferii i wakacji.


poprzedni
nastepny