Gramy dalej z Fundacją na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej

Gramy dalej z Fundacją na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej

Fundacja Sport Twoją Szansą przedłużyła współpracę z Fundacją na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej – organizacją zajmującą się upowszechnianiem dostępu do profesjonalnej edukacji piłkarskiej, prowadzeniem bezpłatnych treningów piłkarskich dla dzieci i młodzieży oraz promocją zdrowego trybu życia. Wchodząca w życie umowa będzie obowiązywać do 31 grudnia 2020 r. Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z inicjatywy firmy STS, największego bukmachera w Polsce, który jest także jej sponsorem głównym.

Działalność naszej fundacji ma na celu wsparcie utalentowanych zawodników i zespołów, którzy z różnych powodów zmagają się z trudnościami w realizowaniu swoich sportowych marzeń. Z Fundacją na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej współpracujemy od 2018 roku i w tym czasie udało się dzięki naszemu wsparciu zorganizować bezpłatny turniej SZANSA CUP, w którym uczestniczyło około 30 drużyn, czyli około 300 zawodników urodzonych w latach 2010-2013. To pokazuje jak ważna misję wypełnia na Dolnym Śląsku wspierana przez nas   organizacja – mówi Mateusz Juroszek, prezes Fundacji Sport Twoją Szansą.

Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej to jedna z najprężniej działających organizacji na południu kraju. Tylko w samym 2019 r. jej podopieczni rozegrali około 100 turniejów i meczów towarzyskich. Oprócz uczestnictwa w różnego rodzaju wydarzeniach sportowych Fundacja zorganizowała w kwietniu ubiegłego roku własny turniej pod nazwą SZANSA CUP. Uczestniczyło w nim ponad 300 zawodników urodzonych w latach 2010-2013.

Podopieczni Fundacji na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej uczestniczyli również w akcji „Kibicuj z nami!”. W jej ramach dzieci wraz z opiekunami zostali zaproszeni przez Fundację Sport Twoją Szansą na mecz eliminacji piłkarskich Mistrzostw Europy Polska – Austria, który odbył się 9 września na PGE Narodowym w Warszawie.


poprzedni
nastepny