Fundacja Sport Twoją Szansą i Rafał Czuper na dłużej

Fundacja Sport Twoją Szansą i Rafał Czuper na dłużej

Fundacja Sport Twoją Szansą przedłużyła współpracę z Rafałem Czuperem – zawodnikiem kadry Polski, multimedalistą mistrzostw świata i Europy, zdobywcą srebrnego medalu podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro. W ramach umowy fundacja kontynuować będzie wsparcie utalentowanego tenisisty stołowego. Obecnie sportowiec przygotowuje się do udziału w Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio w 2020 r.

Działania fundacji skupiają się na wsparciu utalentowanych zawodników wielu dyscyplin, którzy z różnych powodów zmagają się z trudnościami w realizowaniu swoich sportowych marzeń. Rafałowi Czuperowi patronujemy już od przeszło roku. W tym czasie zawodnik udowodnił wyśmienitą formę broniąc tytułu mistrza Polski oraz zdobywając wicemistrzostwo Europy. Ufamy, że kontynuacja umowy zapewni Rafałowi warunki do dalszego rozwoju kariery i przyczyni się do kolejnych sukcesów, w tym także do udanego startu podczas igrzysk – mówi Mateusz Juroszek, prezes Fundacji Sport Twoją Szansą.

Rafał Czuper to czołowy tenisista stołowy, paraolimpijczyk, medalista letnich igrzysk paraolimpijskich oraz multimedalista mistrzostw świata i Europy. Pochodzący z Raczek zawodnik do grona podopiecznych Fundacji Sport Twoją Szansą dołączył w 2018 r. W tym czasie zdobył mistrzostwo Polski i wicemistrzostwo Europy w klasie 2, zajął 1. miejsce w Italian Open i 2. miejsce w Polish Open. W sumie dorobek tenisisty to 30 medali zdobytych na międzynarodowych turniejach.


poprzedni
nastepny