Ruszyła licytacja koszulki i rękawic z autografem Petera Schmeichela

Ruszyła licytacja koszulki i rękawic z autografem Petera Schmeichela

Fundacja Sport Twoją Szansą wystawiła na licytację unikatowe akcesoria sportowe podpisane przez legendę futbolu Petera Schmeichela. Do zdobycia jest koszulka oraz rękawice piłkarza, który wraz z Manchesterem United pięciokrotnie wywalczył Mistrzostwo Anglii, w 1999 roku zdobył puchar Ligi Mistrzów, a w 1992 roku z reprezentacją Danii wygrał Mistrzostwo Europy. Środki z aukcji zostaną przeznaczone na wsparcie podopiecznych organizacji charytatywnej, którymi są sportowcy z całej Polski. Aukcje są dostępne pod linkiem: allegro.pl.

Misją fundacji Sport Twoją Szansą jest pomoc obiecującym zawodnikom wielu dyscyplin w realizacji ich sportowych pasji. Dzięki zaangażowaniu gwiazd możemy wspierać  jeszcze większą grupę utalentowanych sportowców. Peter Schmeichel jest doskonałym przykładem jak determinacja, odwaga i gotowość do podejmowania wyzwań otwierają drogę do sukcesów w świecie sportu  – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz Fundacji Sport Twoją Szansą.

Licytacja – dostępna pod linkiem: allegro.pl – rozpoczęła się 12 marca i potrwa 10 dni. Kibice mogą równolegle za pośrednictwem dwóch aukcji licytować koszulkę oraz rękawice z autografem legendarnego zawodnika. Środki pozyskane z licytacji umożliwią fundacji realizację bieżących i przyszłych projektów.


poprzedni
nastepny