„Kibicuj z nami!” na meczu Lecha Poznań

„Kibicuj z nami!” na meczu Lecha Poznań

Członkowie Uczniowskiego Piłkarskiego Klubu Sportowego Poncio 2010 Lidzbark obejrzą na żywo najbliższe spotkanie w ramach 11. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy. Fundacja Sport Twoją Szansą zaprosiła podopiecznych UPKS, wraz z opiekunami, na mecz Lech Poznań – Wisła Kraków, który zostanie rozegrany 5 października o godzinie 17:30 na stadionie miejskim w Poznaniu. Akcja jest kontynuacją projektu „Kibicuj z nami!”, w ramach którego fundacja cyklicznie organizuje wyjścia dzieci na wydarzenia sportowe.

Szereg działań zaplanowanych w ramach inicjatywy „Kibicuj z nami!”  umożliwi dzieciom – być może części z nich po raz pierwszy w życiu – wspieranie ulubionych drużyn ze stadionowych trybun. Mam nadzieję, że wyjazd na mecz Lecha Poznań z Wisłą Kraków zachęci je do dalszego rozwijania związanych z piłką nożną pasji  – mówi Mateusz Juroszek, prezes Fundacji Sport Twoją Szansą.

Wyjście 58 wychowanków Uczniowskiego Piłkarskiego Klubu Sportowego Poncio na mecz, to kolejna już inicjatywa w ramach organizowanego przez Fundację Sport Twoją Szansą projektu „Kibicuj z nami!”. Inauguracją akcji była wizyta dzieci z Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast na stadionie w Zabrzu, gdzie na żywo oglądały mecz Górnik Zabrze – Wisła Kraków rozgrywany w trakcie sezonu 2018/2019.

Organizowane przez fundację wyjścia na wydarzenia sportowe skierowane są do dzieci z klubów i akademii sportowych, a także przebywających w placówkach opiekuńczych i oświatowych, ośrodkach pomocy i domach dziecka. W ramach akcji „Kibicuj z nami!” – poza biletami dla dzieci i ich opiekunów – fundacja zapewnia także transport na stadion oraz posiłki. Grupy chętne do wzięcia udziału w projekcie zgłaszać można wysyłając wiadomość na adres: [email protected].

 


poprzedni
nastepny