Trwa licytacja koszulki Jagiellonii Białystok

Trwa licytacja koszulki Jagiellonii Białystok

Trwa licytacja unikatowej koszulki meczowej Jagiellonii Białystok z podpisami zawodników klubu. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na wsparcie podopiecznych Fundacji Sport Twoją Szansą, którymi są sportowcy z całej Polski. Licytacja koszulki – dostępna pod linkiem: allegro.pl – rozpoczęła się 4 kwietnia i potrwa jeszcze 10 dni.

Koszulka meczowa Jagiellonii Białystok z autografami wszystkich zawodników klubu jest przedmiotem kolejnej już charytatywnej aukcji na rzecz Fundacji Sport Twoją Szansą. Z pewnością taki trykot ma dużą wartość dla kibiców Żółto-Czerwonych. Cała kwota, za którą koszulka zostanie wylicytowana, trafi do utalentowanych i obiecujących sportowców należących do grona podopiecznych fundacji – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz Fundacji Sport Twoją Szansą.

To trzecia w tym roku charytatywna aukcja na rzecz fundacji – w pierwszej licytowano koszulkę z autografami zawodników Lecha Poznań, przedmiotem drugiej był trykot podpisany przez piłkarzy Górnika Zabrze. Środki ze wszystkich aukcji zostaną przeznaczone na wsparcie podopiecznych organizacji charytatywnej, którymi są sportowcy z całej Polski.


poprzedni
nastepny