Licytacja unikatowej koszulki Jagiellonii

Licytacja unikatowej koszulki Jagiellonii

Fundacja Sport Twoją Szansą wystawiła na licytację unikatową koszulkę Jagiellonii Białystok z meczu z FK Gabala. Środki z aukcji zostaną przeznaczone na wsparcie podopiecznych organizacji charytatywnej, którymi są sportowcy z całej Polski. Trykot z podpisami zawodników Jagiellonii został przekazany fundacji w ramach akcji „Jaga pomaga”. Aukcja koszulki jest dostępna pod linkiem: allegro.pl

Włączamy się w szereg inicjatyw, których celem jest wsparcie polskiego sportu – we wrześniu br. zostaliśmy partnerem reprezentacji Polski w ampfutbolu, która na Mistrzostwach Europy w Turcji zdobyła trzecie miejsce. Wspólna akcja z Jagiellonią Białystok z pewnością pozwoli nam pomóc kolejnym podopiecznym fundacji. Liczymy, że aukcja unikatowej koszulki z podpisami piłkarzy Jagi spotka się z dużym zainteresowaniem kibiców klubu – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz fundacji Sport Twoją Szansą.

Jesteśmy zaszczyceni mogąc przekazać jeden z naszych unikalnych trykotów na cel Fundacji Sport Twoją Szansą. Jest to limitowana edycja koszulek, którą przygotowaliśmy specjalnie na mecz Jagiellonii Białystok z FK Gabala, z zamysłem późniejszego przekazania na cele charytatywne – mówi Agnieszka Klim, Dyrektor Marketingu Jagiellonii Białystok. – Jest to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów koszulek klubowych i żywię nadzieję, że osiągnie na aukcji wysoką kwotę, która wesprze szczytny cel Fundacji.

Wszystkich zainteresowanych kibiców zapraszamy do licytacji.


poprzedni
nastepny