Fundacją Sport Twoją Szansą przyjmuje wnioski o wsparcie

Fundacją Sport Twoją Szansą przyjmuje wnioski o wsparcie

Czekamy na zgłoszenia z całej Polski

Fundacja Sport Twoją Szansą wspiera sportowców z całego kraju. Od 19 kwietnia br. instytucja ta zwiększa skalę działalności i przyjmuje wnioski od osób oraz organizacji szukających pomocy w rozwijaniu sportowej pasji. Zawodnicy mogą zgłaszać swoje projekty za pośrednictwem strony www.sporttwojaszansa.pl. Fundacja powstała z inicjatywy firmy STS – największego bukmachera w Polsce. W akcję charytatywną włączyli się również sportowcy, jak i działacze oraz dziennikarze sportowi.

STS od lat wspiera polski sport sponsorując liczne kluby z wielu dyscyplin sportowych, a przede wszystkim reprezentację Polski w piłce nożnej. Prowadząc Fundację Sport Twoją Szansą zamierzamy efektywnie pomagać także osobom i mniejszym organizacjom, dla których sport jest pasją, ale z różnych powodów mają trudności w jej realizacji – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz Fundacji Sport Twoją Szansą.

Fundacja przyjmuje wnioski o wsparcie przez stronę www.sporttwojaszansa.pl od 19 kwietnia br. Następnie spośród nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną projekty, które będą kwalifikowały się do udzielenia wsparcia. Zadecydują o tym m.in. członkowie Rady Honorowej, a w specjalnym głosowaniu to użytkownicy portalu STS.pl wybiorą przyszłych podopiecznych. W Radzie Honorowej Fundacji zasiadają obecnie sportowcy, działacze oraz dziennikarze sportowi: Monika Pyrek, Bartłomiej Bonk, Grzegorz Tkaczyk, Sebastian Mila, Tomasz Smokowski, Piotr Koźmiński oraz Karol Klimczak i Michał Listkiewicz.

Za pośrednictwem naszej strony przyjmujemy wnioski o wsparcie od sportowców i mniejszych organizacji. Szukamy ludzi pełnych zapału i skoncentrowanych na osiąganiu sukcesów w swoich dyscyplinach. Chcemy pomagać w przezwyciężaniu problemów, z jakimi sportowcy spotykają się na co dzień. Naszym celem jest pomoc w rozwijaniu pasji. Mamy szerokie zaplecze merytoryczne w postaci Rady Honorowej Fundacji. Tworzą ją osoby doskonale znające realia, z jakimi mierzą się sportowcy. Ich doświadczenie pomoże nam dotrzeć do osób naprawdę potrzebujących wsparcia – dodał Mateusz Juroszek.

Fundacja Sport Twoją Szansą funkcjonuje od 2014 roku, prowadząc działania na rzecz rozwoju polskiego sportu. Wspiera talenty, zapewniając im pomoc materialną oraz merytoryczną. Motywuje do działania i pomaga w urządzeniu odpowiedniego zaplecza treningowego. Fundacja powstała z inicjatywy firmy STS, która od dawna wspiera polski sport. Od czasu założenia pomogła już wielu sportowcom. Jest m.in. partnerem Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast rozwijającego piłkarskie talenty, wspiera reprezentację Polski w koszykówce na wózkach, pomogła też w przygotowaniach do paraolimpiady Januszowi Rokickiemu, który z Londynu i Rio de Janeiro przywiózł srebrne medale.

Nr konta Fundacji: 48 1140 1049 0000 4672 9600 1001

Więcej informacji znajdą Państwo na www.sporttwojaszansa.pl oraz na portalach Facebook i Twitter.


poprzedni
nastepny