Rafał Czuper

Rafał Czuper

Rafał Czuper to czołowy tenisista stołowy, paraolimpijczyk, medalista letnich igrzysk paraolimpijskich, multimedalista mistrzostw świata i Europy. Na swoim koncie posiada 24 medale imprez międzynarodowych. Rafał jest zawodnikiem klubu sportowego Podlaskiego Stowarzyszenia Sportowego Osób Niepełnosprawnych Start Białystok. Jest klasyfikowany na drugiej pozycji w światowym rankingu IPTTC (Międzynarodowego Komitetu Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych). Sportowiec jest członkiem kadry narodowej i paraolimpijskiej mężczyzn w Polsce w tenisie stołowym.

Fundacja – podobnie jak STS – udziela wsparcia utalentowanym, pełnym zapału i skoncentrowanym na osiągnięciu sukcesów sportowych zawodnikom wielu dyscyplin. Do takich osób bez wątpienia należy Rafał Czuper. Wierzymy, że wsparcie udzielone tenisiście przyczyni się do dalszego rozwoju jego kariery i pozwoli osiągnąć kolejne sukcesy na zagranicznych turniejach – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz fundacji Sport Twoją Szansą.

Rafał został wybrany przez kibiców z całej Polski na nowego podopiecznego fundacji Sport Twoją Szansą w specjalnym głosowaniu, które miało miejsce w sierpniu 2018 roku. Zdobył 14,2% wszystkich głosów.


Pozostali beneficjenci