Karolina Pęk

Karolina Pęk

Do grona podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą dołączyła Karolina Pęk – zawodniczka trenująca tenis stołowy osób niepełnosprawnych, zdobywczyni trzech medali olimpijskich. Karolina uzyskała 6% głosów kibiców w dedykowanym plebiscycie. Patronat fundacji zapewni jej warunki do kontynuowania treningów.

Nasza fundacja udziela wsparcia pełnym zapału i skoncentrowanym na osiągnięciu sukcesów sportowych zawodnikom wielu dyscyplin. Karolina Pęk niezaprzeczalnie należy do takich osób. Dlatego z radością ogłaszamy, że ta utalentowana tenisistka dołączyła do grona podopiecznych fundacji. Wierzymy, że udzielone Karolinie wsparcie będzie pomocne w budowaniu formy i pozwoli jej osiągnąć kolejne sukcesy włącznie z upragnionym medalem na igrzyskach w Tokio – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS oraz fundacji Sport Twoją Szansą.

Karolina Pęk jest złotą medalistką paraolimpijską w drużynie z Rio de Janeiro, brązową medalistką paraolimpijską w singlu z Rio de Janeiro oraz zdobywczynią brązowego medalu paraolimpijskiego w drużynie w Londynie. Ponadto jest multimedalistką mistrzostw Polski i z sukcesami reprezentuje nasz kraj w szeregu innych zagranicznych zawodów. Jej celem jest medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Zawodniczka została wybrana do grona nowych podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą przez kibiców z całej Polski w specjalnym głosowaniu, które miało miejsce w lipcu 2019 roku. Zdobyła 6% wszystkich głosów.


Pozostali beneficjenci