Wsparcie dla Fundacji na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej

Wsparcie dla Fundacji na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej

Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej została nowym podopiecznym fundacji Sport Twoją Szansą. Akademia została wybrana przez kibiców z całej Polski w dedykowanym głosowaniu, gdzie zdobyła najwięcej – bo aż 41,1% – wszystkich głosów. Dzięki udzielonej pomocy ośrodek będzie mógł kontynuować prowadzenie bezpłatnych zajęć piłkarskich dla dzieci i młodzieży. Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z inicjatywy firmy STS, największego bukmachera w Polsce, który jest także jej sponsorem głównym.

Celem naszej fundacji, podobnie jak i STS, jest wspieranie polskiego sportu. Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z myślą o pomocy, która trafi do miejsc, gdzie sportowcy stawiają swoje pierwsze kroki, gdzie wynajduje się i szlifuje sportowe talenty. Wierzymy, że nasz patronat przyczyni się do rozwoju kariery zawodników wrocławskiej fundacji i pozwoli im na osiągnięcie sukcesów – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz fundacji Sport Twoją Szansą.

Celem wrocławskiej Fundacji na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej jest upowszechnianie dostępu do profesjonalnej edukacji piłkarskiej, ponadto akademia prowadzi bezpłatne treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży. Organizacja została wybrana przez kibiców z całej Polski na nowego podopiecznego fundacji Sport Twoją Szansą w specjalnym głosowaniu, które miało miejsce w sierpniu 2018 roku.  Fundacji na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej zdobyła najwięcej, bo aż 41,1%, wszystkich głosów.


poprzedni
nastepny