Ruszyła licytacja kasku i bluzy z podpisem Martina Schmitta

Ruszyła licytacja kasku i bluzy z podpisem Martina Schmitta

Fundacja Sport Twoją Szansą wystawiła na licytację unikatowe akcesoria sportowe podpisane przez niemiecką legendę skoków narciarskich. Martin Schmitt to trzykrotny medalista olimpijski, dziesięciokrotny medalista mistrzostw świata, wicemistrz świata w lotach narciarskich oraz dwukrotny zdobywca Pucharu Świata w skokach. Środki z aukcji zostaną przeznaczone na wsparcie podopiecznych organizacji charytatywnej, którymi są sportowcy z całej Polski. Aukcja bluzy i kasku  dostępna jest pod linkiem: allegro.pl.

Fundacja Sport Twoją Szansą pomaga obiecującym zawodnikom z całego kraju w realizacji ich pasji sportowych. Zaangażowanie gwiazd sportu w naszą działalność sprawia, że możemy wspierać  jeszcze większą grupę obiecujących zawodników. Martin przez wiele lat toczył fascynujący bój o prym w świecie skoków narciarskich. Jest doskonałym przykładem jak determinacja i odwaga pozwalają osiągać sukcesy. Licytacja sprzętu sportowego Martina pozwala promować ideę naszej fundacji, a dodatkowo środki z niej pochodzące zostaną w pełni wykorzystane na potrzeby sportowców z całej Polski – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz Fundacji Sport Twoją Szansą.

Licytacja – dostępna pod linkiem: allegro.pl– rozpoczęła się w dniu 11 lutego i potrwa 10 dni. Kibice mogą równolegle na dwóch aukcjach licytować bluzę oraz kask niemieckiego zawodnika. Środki pozyskane z licytacji umożliwią Fundacji realizację bieżących i przyszłych projektów.

Zachęcamy do licytacji!


poprzedni
nastepny