Podopieczni Global Boxing Tarnów na meczu Cracovii Kraków

Podopieczni Global Boxing Tarnów na meczu Cracovii Kraków

Fundacja Sport Twoją Szansą zaprosiła wychowanków szkółki bokserskiej Global Boxing Tarnów na mecz ostatniej 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Dzieci, wraz z opiekunami, zobaczą na żywo z trybun krakowskiego stadionu niedzielne spotkanie Cracovii Kraków i Pogoni Szczecin. Wyjście dzieci na mecz jest częścią inicjatywy „Kibicuj z nami”, w ramach której fundacja cyklicznie zaprasza dzieci na wydarzenia sportowe.

Wyjście dzieci z tarnowskiej szkółki bokserskiej na mecz Cracovii to kolejna już inicjatywa w ramach projektu „Kibicuj z nami”. Ideą tej akcji jest dzielenie się sportowymi emocjami z młodym pokoleniem poprzez stworzenie dzieciom możliwości kibicowania ulubionym polskim zespołom na żywo, ze stadionowych trybun – mówi Mateusz Juroszek, prezes Fundacji Sport Twoją Szansą.

Zaproszenie dzieci z Global Boxing Tarnów na mecz to kontynuacja wspólnych działań szkółki bokserskiej z Fundacją Sport Twoją Szansą. Tarnowska akademia od grudnia 2017 roku należy bowiem do grona podopiecznych fundacji.

Niedzielna wizyta wychowanków bokserskiej szkółki na krakowskim stadionie to kolejna inicjatywa w ramach organizowanego przez Fundację Sport Twoją Szansą projektu „Kibicuj z nami”. Inauguracją akcji była wizyta dzieci z Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast na stadionie w Zabrzu, gdzie na żywo oglądały mecz Górnik Zabrze – Wisła Kraków. Kolejną odsłoną projektu był wyjazd wychowanków domów dziecka z Tanowa i Polic na mecz Pogoń Szczecin – Piast Gliwice.


poprzedni
nastepny