Julia Siepetowska – nowa podopieczna Fundacji

Julia Siepetowska – nowa podopieczna Fundacji

Julia Siepetowska – Mistrzyni Polski Juniorów Młodszych w skokach na trampolinie – została nową podopieczną Fundacji Sport Twoją Szansą. Dzięki wsparciu Fundacji Julia Siepetowska bierze udział w Mistrzostwach Świata w skokach na trampolinie, które odbywają się w dniach 13 – 20 listopada w Bułgarii.

Julia uprawia piękną dyscyplinę sportową, jaką są gimnastyczne skoki na trampolinie. Jest bardzo zdolną i pracowitą zawodniczką, o dużych możliwościach. Jest członkiem kadry Polski Juniorów Polskiego Związku Gimnastycznego w skokach na trampolinie. Jest również w składzie Igrzysk Olimpijskich 2024 i w tych cyklach olimpijskich jest szkolona. Mimo młodego wieku jest już utytułowaną zawodniczką, na arenie krajowej i europejskiej należy do ścisłej czołówki. Na swoim koncie ma, m.in. złote medale Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w skokach na trampolinie.

Julia jest laureatem głosowania przeprowadzonego we wrześniu 2017 r. wśród użytkowników portalu STS.pl, którego celem było wyłonienie nowych podopiecznych Fundacji Sport Twoją Szansą.

Fundacja zapewni młodej zawodniczce wsparcie w dalszej karierze sportowej poprzez dofinansowanie przygotowań i wyjazdów na ogólnopolskie i międzynarodowe zawody oraz zakup odzieży sportowej.


poprzedni
nastepny