Licytacja koszulki z podpisami zawodników Pogoni Szczecin

Licytacja koszulki z podpisami zawodników Pogoni Szczecin

Fundacja Sport Twoją Szansą wystawiła na licytację unikatową koszulkę meczową Pogoni Szczecin z podpisami zawodników klubu. Trykot Portowców został zaprojektowany specjalnie z okazji 70-lecia istnienia klubu. Środki z aukcji zostaną przeznaczone na wsparcie podopiecznych organizacji charytatywnej, którymi są sportowcy z całej Polski. Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z inicjatywy firmy STS – największego bukmachera w Polsce. Aukcje koszulek dostępne są pod linkiem: allegro.pl

Fundacja Sport Twoją Szansą pomaga obiecującym zawodnikom z całego kraju w realizacji ich pasji sportowych. Nasi podopieczni regularnie biorą udział nie tylko w krajowych turniejach, ale reprezentują nasz kraj na poziomie międzynarodowym. Licytacja koszulki Pogoni Szczecin to inicjatywa, która ma promować ideę naszej fundacji. Środki z niej pochodzące zostaną zaś w pełni wykorzystane na potrzeby sportowców z całej Polski. Fundacja, jak i STS od lat wspierają cały polski sport – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz Fundacji Sport Twoją Szansą.

Aukcja – dostępna pod linkiem: allegro.pl – rozpoczęła się w dniu 10 lipca i potrwa 10 dni. Kibice mogą licytować koszulkę Pogoni Szczecin podpisaną przez zawodników klubu. Środki pozyskane z licytacji umożliwią Fundacji realizację bieżących i przyszłych projektów.

Dotychczasowi podopieczni Fundacji mogą pochwalić się wieloma sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej. Pływak Paweł Juraszek jest m.in. brązowym medalistą mistrzostw Europy. Młoda zawodniczka Magdalena Stefanowicz jest złotą i srebrną medalistką mistrzostw Polski juniorów w biegach sprinterskich. Wspierana przez Fundację Reprezentacja Polski w rugby na wózkach zajęła 3. miejsce w turnieju barażowym, tym samym uzyskując awans do mistrzostw świata, które w sierpniu br. odbędą się w Australii.

Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji!


poprzedni
nastepny