„Kibicuj z nami!” na meczu Polska – Austria

„Kibicuj z nami!” na meczu Polska – Austria

Wychowankowie Fundacji na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej pojadą na mecz Polska – Austria w ramach eliminacji mistrzostw Europy rozgrywany 9 września. Fundacja Sport Twoją Szansą zaprosiła dzieci, wraz z opiekunami, do kibicowania reprezentacji Polski na żywo z trybun PGE Narodowego. Wyjście na mecz jest częścią inicjatywy „Kibicuj z nami”, w ramach której fundacja cyklicznie zaprasza dzieci na wydarzenia sportowe.

Przed nami kolejna już odsłona projektu „Kibicuj z nami”. Tym razem wychowankowie wrocławskiej szkółki piłkarskiej będą mieli okazję kibicować reprezentacji Polski podczas meczu eliminacyjnego do mistrzostw Europy. Wizyta na trybunach PGE Narodowego i możliwość kibicowania Biało-Czerwonym w tak ważnym spotkaniu, to dla dzieci duże przeżycie. Organizując takie inicjatywy fundacja realizuje misję dzielenia się sportowymi emocjami z młodym pokoleniem i stara się zarażać je pasją do aktywnego trybu życia – mówi Mateusz Juroszek, prezes Fundacji Sport Twoją Szansą.

Zaproszenie wychowanków Fundacji na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej na mecz Biało-Czerwonych to kontynuacja wspólnych działań szkółki piłkarskiej z Fundacją Sport Twoją Szansą. Wrocławska akademia od września 2018 roku należy bowiem do grona podopiecznych fundacji.

Zaplanowana na poniedziałek wizyta wychowanków piłkarskiej akademii na stadionie narodowym to kolejna już inicjatywa w ramach organizowanego przez Fundację Sport Twoją Szansą projektu „Kibicuj z nami”. Do tej pory dzieci z Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast oglądały na żywo z trybun zabrzańskiego stadionu mecz Górnik Zabrze – Wisła Kraków, wychowankowie domów dziecka z Tanowa i Polic byli na meczu Pogoń Szczecin – Piast Gliwice, a podopieczni bokserskiej szkółki Global Boxing Tarnów pojechali do Krakowa na spotkanie Cracovii Kraków z Pogonią Szczecin.

Organizowane przez Fundację Sport Twoją Szansą wyjścia na wydarzenia sportowe skierowane są do dzieci z klubów i akademii sportowych, a także przebywających w placówkach opiekuńczych i oświatowych, ośrodkach pomocy i domach dziecka. W ramach akcji „Kibicuj z nami” – poza biletami dla dzieci i ich opiekunów – fundacja zapewnia także transport na stadion oraz posiłki. Grupy chętne do wzięcia udziału w projekcie zgłaszać można wysyłając wiadomość na adres: [email protected].


poprzedni
nastepny