Aukcja koszulki z podpisami zawodników Górnika Zabrze

Aukcja koszulki z podpisami zawodników Górnika Zabrze

Fundacja Sport Twoją Szansą wystawiła na licytację unikatową koszulkę meczową Górnika Zabrze podpisaną przez zawodników klubu. Środki z aukcji zostaną przeznaczone na wsparcie podopiecznych organizacji charytatywnej, którymi są sportowcy wielu dyscyplin z całej Polski. Aukcja koszulki dostępna jest pod linkiem: allegro.pl.

Przed nami kolejna już licytacja, z której całkowity dochód zasili konto fundacji Sport Twoją Szansą i tym samym pozwoli na wsparcie utalentowanych i obiecujących sportowców. Dzięki uprzejmości Górnika Zabrze przedmiotem aukcji jest koszulka meczowa klubu z autografami jego zawodników. Z pewnością taki trykot ma dużą wartość dla kibiców Górnika. Liczymy, że chętnie włączą się w akcję, a dzięki ich zaangażowaniu i hojności konto fundacji zasilą środki, które trafią do potrzebujących sportowców – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz Fundacji Sport Twoją Szansą.

Licytacja – dostępna pod linkiem: allegro.pl – rozpoczęła się w czwartek (2 kwietnia) i potrwa 10 dni. Kibice mogą na aukcji licytować meczową koszulkę podpisaną przez zawodników Górnika Zabrze. Pozyskane środki zasilą konto fundacji umożliwiając realizację bieżących i przyszłych projektów.


poprzedni
nastepny