Trwa głosowanie na podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą

Trwa głosowanie na podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą

W dniu 29 sierpnia o 12:00 ruszyło głosowanie, które wyłoni nowych podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą. Potrwa ono dwa tygodnie i zakończy się w dniu 12 września o 12:00. Do plebiscytu zakwalifikowało się ośmiu obiecujących sportowców oraz dwie organizacje sportowe – pełna lista. Każdy użytkownik STS.pl może oddać jeden głos na preferowany projekt za pośrednictwem strony STS.pl/glosowanie. Nowi podopieczni zostaną ogłoszeni tuż po zakończeniu głosowania. Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z inicjatywy firmy STS, największego bukmachera w Polsce, który jest także jej sponsorem głównym.

Jesteśmy dumni, że zaledwie cztery miesiące po inauguracji działań fundacji i rozpoczęciu przyjmowania wniosków o wsparcie, uruchamiamy pierwsze głosowanie. To kibice – za pośrednictwem strony STS.pl – sami zdecydują kto otrzyma pomoc i dołączy do grona naszych podopiecznych. Fundacja Sport Twoją Szansą i STS od lat wspierają polski sport. Zależało nam na zaangażowaniu w funkcjonowanie organizacji fanów sportu z całego kraju. W ten sposób umożliwiamy im wpływ na rozwój karier młodych sportowców – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz fundacji Sport Twoją Szansą.

Piłkarze Lecha Poznań, Ruchu Chorzów oraz Śląska Wrocław wzięli udział w promocji działań fundacji. W dniu 22 kwietnia 2017 roku zawodnicy tych trzech drużyn rozegrali mecze w koszulkach z logo fundacji Sport Twoją Szansą. Trykoty zostały następnie zlicytowane, a dochód został przeznaczony na wsparcie podopiecznych organizacji.


poprzedni
nastepny