Ruszyła licytacja piłki z podpisami piłkarzy reprezentacji Polski

Ruszyła licytacja piłki z podpisami piłkarzy reprezentacji Polski

Fundacja Sport Twoją Szansą wystawiła na licytację piłkę z autografami piłkarzy reprezentacji Polski. To kolejna już aukcja unikatowych akcesoriów sportowych z podpisami gwiazd sportu, która pozwala fundacji zebrać środki na wsparcie swoich podopiecznych – utalentowanych sportowców wielu dyscyplin. Licytacja dostępna jest pod linkiem: allegro.pl.

Fundacja Sport Twoją Szansą pomaga obiecującym zawodnikom z całego kraju w realizacji ich pasji sportowych. Zaangażowanie piłkarskiej reprezentacji Polski w naszą działalność pozwala promować ideę fundacji i sprawia, że możemy wspierać jeszcze większą grupę obiecujących zawodników. Całkowity dochód z licytacji piłki podpisanej przez kadrowiczów zasili bowiem konto fundacji i zostanie w pełni wykorzystany na potrzeby podopiecznych – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz Fundacji Sport Twoją Szansą.

Aukcja – dostępna pod linkiem: allegro.pl – rozpoczęła się w czwartek (7 maja) i potrwa 10 dni. Kibice mogą licytować piłkę z podpisami zawodników kadry narodowej. Pozyskane środki zasilą konto fundacji umożliwiając realizację bieżących i przyszłych projektów.

To nie pierwsza charytatywna licytacja organizowana przez fundację Sport Twoją Szansą. W ostatnich tygodniach na aukcjach sprzedane zostały koszulka Grzegorza Kosoka – zawodnika Asseco Resovii Rzeszów – podpisana przez siatkarzy klubu, koszulka Górnika Zabrze z autografami piłkarzy, koszulka i rękawice z podpisem Petera Schmeichela oraz kask i bluza podpisane przez Martina Schmitta.


poprzedni
nastepny