„Kibicuj z nami” startuje!

„Kibicuj z nami” startuje!

Fundacja Sport Twoją Szansą zaprosiła 50 dzieci z Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast na mecz 34 kolejki LOTTO Ekstraklasy. Młodzi kibice, wraz z opiekunami, pojadą na mecz Górnik Zabrze – Wisła Kraków, który zostanie rozegrany 3 maja o godzinie 20:30 na stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu. Jest to inauguracja projektu „Kibicuj z nami”, w ramach którego fundacja będzie cyklicznie organizować wyjścia dzieci na wydarzenia sportowe.

Poprzez projekt „Kibicuj z nami” chcemy dzielić się z dziećmi wyjątkowymi emocjami, które towarzyszą oglądaniu na żywo meczów i innych wydarzeń sportowych. Mam nadzieję, że cyklicznie organizowane wyjazdy będą również dla najmłodszych fanów sportu okazją do obserwowania swoich sportowych idoli – powiedział Mateusz Juroszek, prezes Fundacji Sport Twoją Szansą.

Organizowane przez fundację wyjścia na wydarzenia sportowe skierowane są do dzieci z klubów i akademii sportowych, a także przebywających w pogotowiach opiekuńczych i oświatowych, ośrodkach pomocy i domach dziecka. W ramach akcji „Kibicuj z nami” – poza biletami dla dzieci i ich opiekunów – fundacja zapewnia także transport na stadion oraz posiłki. Grupy chętne do wzięcia udziału w projekcie zgłaszać można wysyłając wiadomość na adres: [email protected].

Zaproszenie dzieci z Piasta Cieszyn na mecz to kolejna wspólna inicjatywa, której fundacja jest sponsorem. W 2017 roku organizacja podpisała umowę, na mocy której została oficjalnym sponsorem klubu. W ubiegłym roku natomiast przekazała środki niezbędne do zakupu koszulek treningowych dla młodych piłkarzy.


poprzedni
nastepny