Ewa Ochocka ze wsparciem fundacji Sport Twoją Szansą

Do grona podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą dołączyła Ewa Ochocka – utalentowana lekkoatletka specjalizująca się w biegach sprinterskich i płotkarskich, multimedalistka mistrzostw Polski, uczestniczka mistrzostw świata U18 i mistrzostw Europy U23. Ewa zdobyła 8,7% głosów kibiców w dedykowanym plebiscycie. Patronat fundacji zapewni lekkoatletce warunki do kontynuowania treningów.

Fundacja pomaga utalentowanym sportowcom wielu dyscyplin. Naszym celem – zarówno w przypadku fundacji, jak i STS – jest wspieranie polskiego sportu. Liczymy, że nasz patronat przyczyni się do dalszego rozwoju kariery Ewy Ochockiej i pozwoli jej zdobywać kolejne medale na krajowych i międzynarodowych zawodach – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS oraz fundacji Sport Twoją Szansą.

Ewa Ochocka to jedna z najbardziej utalentowanych polskich sprinterek i aktualną zawodniczką kadry narodowej. Lekkoatletka ma w swoim dorobku wiele znaczących sukcesów. Jest multimedalistką mistrzostw Polski, a także uczestniczką mistrzostw świata U18, mistrzostw Europy U23 oraz Uniwersjady 2017. Jej celem jest udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 r.

Lekkoatletka została wybrana do grona nowych podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą przez kibiców z całej Polski w specjalnym głosowaniu, które miało miejsce w lipcu 2019 roku. Zdobyła 8,7% wszystkich głosów.