Wspieraj z nami polski sport. Możesz przekazać swój 1% podatku Fundacji Sport Twoją Szansą

Wspieraj z nami polski sport. Możesz przekazać swój 1% podatku Fundacji Sport Twoją Szansą

Wypełniając PIT możesz przekazać swój 1% podatku dochodowego dla podopiecznych Fundacji Sport Twoją Szansą. W ten sposób pomagasz utalentowanym sportowcom, którzy z różnych przyczyn losowych albo finansowych nie są w stanie kontynuować swojej kariery. Fundacja patronuje zawodnikom wielu dyscyplin, lokalnym klubom i organizacjom sportowym z całego kraju.

Aby pomóc wystarczy, że w odpowiedniej rubryce w rocznym zeznaniu podatkowym wpiszesz nasz KRS – 0000500784. Środki ze zbiórki 1% podatku zasilą konto Fundacji i tym samym dadzą nam możliwość wsparcia kolejnych sportowców.

Do grona podopiecznych Fundacji Sport Twoją Szansą należy reprezentacja Polski w koszykówce na wózkach. Od września 2017 fundacja obejmuje patronatem kolejnych sześciu podopiecznych – reprezentację Polski w rugby na wózkach, lekkoatletkę Magdalenę Stefanowicz, Kamelię Babicką trenującą jazdę konno, gimnastyczkę Julię Siepetowską, szkółkę bokserską Global Boxing i pływaka Pawła Juraszka. Zostali oni wyłonieni w specjalnym plebiscycie, w którym głos mogli oddać kibice z całej Polski za pośrednictwem portalu STS.pl. Ponadto fundacja jest m.in. patronem Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast rozwijającego piłkarskie talenty, pomogła w przygotowaniach Januszowi Rokickiemu, który z paraolimpiady w Londynie i Rio de Janeiro przywiózł srebrne medale oraz wspierała polską reprezentację ampfutbolistów.


poprzedni
nastepny