Ruszyła licytacja koszulki Asseco Resovii Rzeszów z podpisami zawodników

Ruszyła licytacja koszulki Asseco Resovii Rzeszów z podpisami zawodników

Fundacja Sport Twoją Szansą po raz kolejny organizuje licytację, a zebrane środki przeznaczy na wsparcie swoich podopiecznych – utalentowanych sportowców wielu dyscyplin. Tym razem na aukcję wystawiono unikatową koszulkę Asseco Resovii Rzeszów podpisaną przez zawodników klubu. Licytacja koszulki dostępna jest pod linkiem: allegro.pl.

Przedmiotem aukcji jest koszulka meczowa Asseco Resovii z autografami zawodników klubu. Całkowity dochód z licytacji zasili konto fundacji Sport Twoją Szansą i tym samym pozwoli na wsparcie utalentowanych i obiecujących sportowców. Jestem przekonany, że taki trykot ma dużą wartość dla kibiców rzeszowskiego klubu. Liczymy, że chętnie włączą się w akcję, a zebrane dzięki ich zaangażowaniu i hojności środki trafią do potrzebujących sportowców – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz Fundacji Sport Twoją Szansą.

Aukcja – dostępna pod linkiem: allegro.pl – rozpoczęła się w czwartek (23 kwietnia) i potrwa 10 dni. Kibice mogą licytować koszulkę Grzegorza Kosoka – zawodnika Asseco Resovii Rzeszów – podpisaną przez zawodników klubu. Pozyskane środki zasilą konto fundacji umożliwiając realizację bieżących i przyszłych projektów.

To nie pierwsza charytatywna licytacja organizowana przez fundację Sport Twoją Szansą. W ostatnich tygodniach na aukcjach sprzedane zostały koszulka Górnika Zabrze z autografami zawodników, koszulka i rękawice z podpisem Petera Schmeichela oraz kask i bluza podpisane przez Martina Schmitta.


poprzedni
nastepny