Ruszyła licytacja koszulek z podpisami zawodników Górnika Zabrze

Ruszyła licytacja koszulek z podpisami zawodników Górnika Zabrze

Fundacja Sport Twoją Szansą wystawiła na licytację dwie meczowe koszulki Górnika Zabrze podpisane przez zawodników klubu. Środki z aukcji zostaną przeznaczone na wsparcie podopiecznych organizacji charytatywnej, którymi są sportowcy z całej Polski. Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z inicjatywy firmy STS – największego bukmachera w Polsce. Aukcje koszulek dostępne są pod linkiem: allegro.pl

Licytacja koszulek z autografami zawodników Górnika to kolejna inicjatywa Fundacji Sport Twoją Szansą, której przyświeca cel wsparcia polskiego sportu. Organizacja pomaga utalentowanym zawodnikom, którzy chcą rozwijać swoje sportowe pasje, a z przyczyn losowych mają w tym trudności. Również STS od lat znany jest z tego, że wspiera polski sport. Mamy odpowiedni potencjał i zaplecze, by pomagać obiecującym sportowcom z całego kraju. Środki pozyskane z licytacji koszulki z autografami zawodników Górnika pozwolą nam wesprzeć przyszłe projekty fundacji – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz Fundacji Sport Twoją Szansą.

Aukcja – dostępna pod linkiem: allegro.pl – rozpoczęła się w dniu 26 kwietnia i potrwa 14 dni. Kibice mogą licytować dwie meczowe koszulki Górnika Zabrze, które zostały podpisane przez zawodników klubu. Środki pozyskane z licytacji umożliwią Fundacji realizację bieżących i przyszłych projektów.


poprzedni
nastepny