O fundacji

Walczymy o marzenia

Nasza misja

Fundacja Sport Twoją Szansą prowadzi działania na rzecz rozwoju polskiego sportu. Wspiera talenty sportowe, zapewniając im pomoc materialną oraz merytoryczną.Fundacja stawia sobie za cel wspomaganie różnego rodzaju inicjatywy związanych z rozwojem polskiego sportu.

 

Swoje wsparcie kieruje zarówno do osób indywidualnych, jak i prawnych bez względu na to, czy aktywność sportowa ma charakter rekreacyjny, amatorski czy zawodowy.

 

Ponadto Fundacja pomaga sportowcom, którzy z różnych przyczyn losowych albo finansowych nie są w stanie wziąć udziału w zawodach o randze krajowej i międzynarodowej. Fundacja chce również działać na rzecz promowania polskiego sportu poza granicami Polski.

nasza misja | Sport Twoja Szansa

Zarząd i Rada

Mateusz Juroszek - CEO STS Holding
Mateusz Juroszek

Prezes Fundacji Sport Twoją Szansą oraz największej w Polsce firmy bukmacherskiej - STS. Ponadto wiceprezes zarządu ogólnopolskiego dewelopera ATAL, gdzie odpowiada za planowanie strategii rozwoju, zarządzanie działalnością na rynku warszawskim oraz nadzór nad działaniami z zakresu marketingu i PR. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako członek rady nadzorczej ATAL, Prezes Atal International oraz w renomowanych firmach doradczych takich, jak BAA i Horus Investment. Aktywnie inwestuje na rynkach kapitałowych, a także w start-up'y. Posiada dyplom z zakresu strategii zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Rada Honorowa

icon close | Sport Twoja Szansa